Založ si blog

My bottle. Hit, ktorý dostane aj vás!

V rámci dnešného rýchleho tipu som sa rozhodol ukázať vám niečo, čo ma počas posledných dní sprevádzalo. Tento tip sa týka jedla a zdravého životného štýlu. Myslím si, že (hlavne v poslednej dobe) asi všetci viete, o čo ide, ak vám poviem ‘My Bottle’. Pre tých čo nevedia, alebo ich zaujíma niečo viac tu mám pár informácii, tipov, fotiek a svojich postrehov.

bottle1 bottle2 bottle3

 

 

My Bottle je v skratke fľaša, ktorá okrem štýlového a minimalistického dizajnu ponúka možnosť mať so sebou svoj obľúbený nápoj vždy a všade, a nemusieť sa hanbiť za svoju (teda aspoň v mojom prípade to tak býva) obyčajnú-pokrčenú-plastovú fľašu. Koncept tejto fľaše pochádza z Japonska, kde sa rýchlo stala hitom. Avšak, všetci vieme, že akonáhle je na trhu niečo nové-dobré, ihneď sa začnú vyrábať napodobeniny. A inak to nebolo ani pri tejto fľaši. Na internete dnes nájdete množstvo ‘fejkov’ (ponúkané zľavovými portálmi), ktoré majú s pravou My Bottle spoločný len vzhľad- preto vám pri výbere radím-nedajte sa zlákať nízkou cenou. Ale teraz späť ku samotnej fľaši. Jej nadradenosť oproti klasickým plastovým fľašiam spočíva v troch základných veciach. A síce jej zloženie z tritanu (ekologicky šetrná živica), označeniu BPA Free (čo v praxi znamená, že neobsahuje Bisfenol A- to je to BPA, ktoré je zdravotne závadné, o čom svedčia aj mnohé odborné štúdie) a tiež aj to, že táto fľaša zvládne teploty od -40°C do 100°C. Myslím si, že už tieto tri základné fakty hovoria sami za seba. Samotná zdravotná nezávadnosť je obrovskou výhodou, ktorú by sme všeobecne (nielen ak hovoríme o My Bottle) mali vyhľadávať a podporovať, hlavne pri tom množstve zdravotne škodlivých plastov, s ktorými sa dennodenne stretávame.  Fľaša má objem 500 ml a dobre uzatvárateľný vrchnák, vďaka ktorému sa nič, čo do fľaše dáte, nevyleje von (čo je mojím častým problémom pri bežných plastových fľašiach). Ja osobne mám s My Bottle len pozitívne skúsenosti. Je to praktická, štýlová, jednoduchá a zdravotne nezávadná fľaša, ktorá je pre mňa skvelou alternatívou pre plastové.

 

bottle4 bottle5

 

mybottle6

 

Vďaka špeciálnemu uzáveru možnosť naplniť fľašku ovocím podľa vlastného výberu a vodou a tak si vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek fresh limonády s chuťou ovocia. Pre mňa osobne je toto veľké plus, keďže sa prinútim viac piť, nakoľko pohľad na túto fľašu je x-krát atraktívnejší ako na moju večne pokrčenú pet fľašu.

Niečo na inšpiráciu 🙂

images (1)

botttt

kiwi

 

 

 

Originál My bottle na slovensku poskytujú len dvaja predajcovia. Vybral som si toho z nižšou cenou a môžem len a len odporučiť 🙂

( www.mybottleshop.sk )

 

Ďakujem a prajem krásne prežité veľkonočné sviatky

 

 

Biznis možno práve pre Vás

08.12.2014

Niektorí z vás ste tento článok otvorili kvôli zvedavosti, iným sa hneď pred očami objavila známa kniha, ktorá je bestsellerom od autora, biznismena a často človeka označovaného za učiteľa viac »

TSU, sociálna sieť, ktorá vám platí

04.11.2014

Čo je to za nezmysel? Áno prečítali ste to správne priatelia TSU je nová sociálna sieť, ktorá platí vám. TSU sa valí ako TSUnami o čom svedčia čísla celosvetovo zaregistrovaných ľudí. viac »

Nečítajte ak ste milovníkom reklám a vitamínových doplnkoch

30.10.2014

Ako ste sa dozvedeli z názvu blogu budem sa venovať stručne extrémom , ktoré sú čoraz viac „in“ a budú sa týkať vitamínových zázračných doplnkov.. Konkrétnejšie si priblížime pohľad viac »

kinezo design 1

Bicykel z 3D tlačiarne? Prvý vyrobila slovenská firma

20.10.2017 18:58

Slovenská spoločnosť Kinazo Design predstavila prvý horský bicykel vyrobený pomocou 3D tlačiarne, ktorý možno prispôsobiť zákazníkovi na mieru.

atóm, fyzika

Prvú tureckú atómku postaví ruský Rosatom, získal počiatočné povolenie

20.10.2017 18:40

Prvá jadrová elektráreň v Turecku získala počiatočné stavebné povolenie a úplné povolenie by mala získať v prvej polovici budúceho roka.

vražda, zločin, lúpež, krádež, nôž

Útočník na juhu Poľska zranil nožom 8 osôb, jedna žena zraneniam podľahla

20.10.2017 18:12

Dvadsaťsedemročný Poliak napádal nakupujúcich zo zadu nožom.

EU samit summit

Fico: V novembri oficiálne schválime, že chceme byť súčasťou posilnenej obrannej spolupráce

20.10.2017 17:48

Podľa premiéra Roberta Fica Slovensko uvažuje, že na pomoc Európe pri zvládaní migrácie vynaloží ďalší milión eur.

jednoutobudemmit

Štatistiky blogu

Počet článkov: 4
Celková čítanosť: 17495x
Priemerná čítanosť článkov: 4374x

Autor blogu

Kategórie